Agility tábor s Radkem Hoštou

Termín: 18. - 25. 8. 2019

Místo: Kynologické cvičiště, K Velodromu 3071, Louny

Cena: 1800,- Kč za tým pro členy ZKO Louny. Cena se navyšuje o 350,- Kč za osobu pro nečleny ZKO Louny, necvičící osoba 50 Kč za den. Necvičící pes zdarma.

Podmínky:
Účastník je přihlášen až po zaplacení zálohy 1000,- Kč za tým účet 1494830083/0800 a zaslání přihlášky na mail jana.traxmandlova@gmail.com. Záloha je nevratná. Do zprávy pro příjemce uveďte Tábor 2019. Doplatek na místě nebo možné také na účet.
V ceně je zahrnutý výcvik po celou dobu akce, prostor pro ubytování ve vlastním stanu či karavanu, zázemí. Strava není součástí ceny. Háravé feny prosím hlaste předem. Do přihlášky prosím uveďte jméno a příjmení psovoda, telefon a email, jméno a plemeno psa, výkonnostní kategorii, pokud neumíte všechny překážky, napište jaké ne.

Ubytování a zázemí:

Ubytování ve vlastním stanu. Cvičiště je vybaveno klubovnou s kuchyňkou, teplou vodou, WC i sprchami. K dispozici bude společná lednice v klubovně. K dispozici je i dětské pískoviště nejen pro děti :-)

Strava:

Vlastní. Bude dohodnuto s některou z lounských restaurací možnost dovozu obědů na cvičiště. Snídaně, svačinky a večeře bude v režii každého, nicméně bude možnost grilování či opékání na ohni, využití kuchyňky. Je rovněž možnost objednání pizzy, těstovin, burgerů či mexické kuchyně s dovozem na cvičiště.

S sebou:

Určitě dobrou náladu, vhodné oblečení a obuv, boudička či klec pro psa (není dostatek odkladaček), úvazový kolík, pamlsky i hračky, krmení pro psa a tak dále.

Jak vše bude probíhat?

V neděli večer, cca od 18 hod, bude možné na cvičiště přijet a ubytovat se se vlastním zařízení. Cca od 20 hod bude v klubovně krátké setkání ohledně užívání vybavení a průběhu celé akce. Výcvik bude probíhat od pondělí 20. 8. 2018 od ranních hodin dle rozpisu trenéra. Cvičí se 2x denně dle rozpisu. Z bezpečnostních důvodů jedno odpoledne výcvik pro psy vypouštíme.

Těším se na vás

Jana Traxmandlová, tel. 777 637 758, jana.traxmandlova@gmail.com


Přihláška:

Jméno psovoda:

Tel. kontakt:

Email:

Jméno psa:

Plemeno:

Výkonnostní kategorie: